Soutěž o tablo
ZDARMA

foto a video studio

Video, videofilmy, videopráce, převod VHS na DVD

 

Rodinné video:

 
Velkolepé události v osobním životě stojí za to nechat si zaznamenat zkušeným kameramanem. Oslava narozenin, křtiny, výročí, párty nebo slavnostní rozloučení při příležitosti odchodu z práce Vám zachytíme a vytvoříme video vzpomínku. Jedná se převážně o video zpracované originálním způsobem na míru. Decentním přístupem náš video kameraman zachytí průběh i duši akce a ve střižně dostane Vaše video nadčasový dojem, který dokonale odrazí atmosféru události.
Ceník Rodinné video

Videozáznam kulturní akce:


Pořídit a zpracovat video akce na živo, vyžaduje dovednost a koordinaci. Kompletní video záznamy divadelních představení, koncertů a dalších kulturních a společenských akcí, Vám můžeme zaznamenat, jak pro Váš video archiv na jednu kameru, tak jej můžeme zpracovat více kamerovým videozáznamem se střihovou prací. Kameraman se zde snaží zachytit nejen kvalitní obraz a zvuk, ale i atmosféru samotné akce a reakce diváků. Rádi Vám natočíme video a vyfotíme poutavou fotoreportáž z Vaší události pro propagaci v mediích i na internetu.
Ceník Videozáznam kulturní akce

Videoreportáž Sportovní akce:


Zaznamenat na video nebo fotku sportovní turnaj, patří do specifické kapitoly video a foto reportáží. Tuto video činnost jsme dlouhá léta prováděli například pro Fotbal Frýdek-Místek, Frýdlant n.O. a Palkovice. V případě zájmu můžeme tyto video reportáže nabídnout i Vašemu sportovnímu klubu, tak i pro potřeby individuálního sportovce. Rádi Vám pořídíme videozáznam výkonů pro vlastní komplexní analýzu, pro prezentaci sponzorům nebo pro Vaše fanoušky v médiích či na internetu. Dle potřeby lze vytvořit složitější video vícekamerovým natáčením a následnou střihovou úpravou. Také Vám můžeme pořídit videozáznam celodenního turnaje a následně sestříhat na příjemnou videopodívanou v délce 60 minut. Ke každému odvětví sportu je potřeba jiný přístup videokameramana. Je nutné se vždy předem individuálně domluvit na průběhu natáčení.
Ceník Videoreportáž sportovní akce

Školní video


Video vzpomínky na maturitní ples, promoce, slavnostní akademie, ale také ples mateřské školy a podobné akce náš kameraman a fotograf zaznamená pro pozdější vzpomínkové návraty na tyto časy, ale také pro videoprezentaci těchto organizací. Školám a školícím institucím nabízíme video výuku – video návody a video postupy. Zachytíme na video vlastní výuku nebo celé semináře a sestříháme pro zájemce a studenty, kteří se nemohou zúčastnit výuky nebo pro zopakování látky. Nabízíme propagační video školy ze soutěžních akcí a ze dne otevřených dveří.
Ceník Školní video

Produktové video


Nabízíme foto a video práce v oblasti reklamy pro firmy i živnostníky. Přesně cílená video reklama na Vašich webových stránkách dosáhne účinku jako televizní reklama. Dokumentární video o Vaší firmě je účinný marketingový nástroj, který zaujme a umí předat podstatná sdělení budoucím i nynějším klientům a obchodním partnerům.
Ceník Produktové video

Videoreportáž Firemní akce:


Video práce firemních akcí jsou nejčastěji poptávané počátkem a závěrem roku. Důležité pro video prezentaci na internetu a v mediích je představení konkrétních výrobků na tiskové konferenci. Také dobrým dárkem pro obchodní partnery i zaměstnance je video a fotky z firemní akce.
Ceník Videoreportáž firemní akce

Zpracování rodinného videa:


Téměř každá domácnost pořizuje dnes svá domácí videa na dovolené, rodinné oslavy nebo růst svých ratolestí. Avšak prvotní nadšení většiny videoamatérů, přechází do útlumu v okamžiku, když zjistí, že natočené desítky hodin video záběrů nejsou schopni sestříhat do podoby kvalitní podívané a hromadí se jen záběry, které nikdo netouží prohlížet.
   Máte již také plné šuplíky ve skříni nebo plný HDD svého PC video záběrů o které sic nechcete přijít, ale přesto se na ně nikdo nedívá, protože jsou příliš dlouhé a nudné? Nebo na videostřih Vašeho domácího videa nemáte čas, vybavení nebo jen chuť?
Nabízíme Vám setřih Vašeho domácího videa. Zpracujeme Vaše videozáznamy do poutavé, veselé i dojemné podívané formou, která bude mít úspěch nejen u rodinných příslušníků, ale i u přátel, jež se daných akcí vůbec neúčastnili. Zpracujeme amatérské video i poloprofesionální video záběry z rodinných událostí, svatby,  různých srazů s přáteli (veteráni, motorkáři apod.). Konečná video práce bude sestříhána dle Vašich instrukcí s citem pro duši videa i hudbu v pozadí videa, titulků a dalších doplňků. Konečné videodílo od nás dostanete na DVD nosiči, barevně potištěném a v reprezentačním barevném obale.
Ceník Zpracování domácího videa

Převod videa VHS, S-VHS, Hi8, D8, miniDV nejen na DVD - digitalizace:

Máte doma spoustu rodinného videa na VHS kazetách nebo jiných nosičích a chtěli by jste tato videa si prohlížet ve Vašem počítači nebo si je archívovat na moderních nosičích DVD. Provádíme převod videa z formátu VHS, Hi8, D8, miniDV do digitální formy nebo na DVD. Životnost standatrtního DVD nosiče se uvádí 10 - 20 let. Nabízíme také archivaci dat na DVD nosičích s životností až 160 let - Data Tresor Disc.
Ceník Převod videa

 

Zprávy

Máte na nás přání?

07.11.2023
Pokud máte přání na služby Studio Kamarád? Kontaktujte nás, třeba Vám budeme umět vyhovět. S pozdravem Studio Kamarád

Ateliér Frýdek Kulturak VP ukončen!

01.05.2019
Vážení zákazníci, provoz ateliéru Studio Kamarád na adrese Heydukova 2330 s pravidelnou otevírací dobou byl ke dni 1.5.2019 ukončen. Děkujeme…

Pro výherce poukazů

01.02.2018
Gratulujeme všem výhercům poukazu! Podmínky hledejte v ceníku pro ateliérní foto, kde je uvedená cena ponížena o Vaší slevu pro…

Potřebujete nafotit tablo? Přijďte k nám. Máme pro Vás připraveno několik témat, vstřícný přístup i příznivé ceny.

Foto a video služby Frýdek Místek