Soutěž o tablo
ZDARMA

foto a video studio

Foto, fotky, fotografie

 

Ateliérní fotografie, Foto portréty

Ateliérní focení, ateliérní foto, ateliérní fotky, ateliérní fotograf - nabízí náš fotoateliér Frýdek-Místek osmým rokem jako cenově velmi dostupnou službu. V principu se jedná o službu rozdělenou na dvě části. Ateliérní focení a zpracování fotek.
Ateliérní focení - probíhá v hodinové sazbě. Po focení si odnášíte všechny dobré fotky v plné kvalitě v datové podobě (cca100 ks originálních záběrů z hodinového focení). Pro další zpracování výběr provádíte v klidu doma (můžete i u nás).
Výroba fotek - můžete provést sami nebo kdekoliv. Nabízíme i zpracování a výrobu fotek.
Zpracování fotek - na základě Vašeho výběru je provedena na každé první originální fotce základní retuš (cca 4Kč/ks). Pokud chcete složitější retuše cena je individuální. Nebo lze využít balíček ateliérní foto vyvolání pro zpracování, kde si zvolíte snímky a grafik dle vhodnosti zpracuje fotky. Pro samotnou výrobu používáme sběrnu v taxe profi zpracování (cena kopie cca 7 kč/ks vel.10x15cm) viz. aktuální ceník.
Příprava na focení - Přineste si minimálně 3 typy oblečení (př. klasický oděv, kostým, sportovní oděv). Oblečení v jednom typu slaďtě pro všechny osoby pro společný snímek. Pokud přijedete autem nebojte se vzít i doplňky velký plyšák, šátky, šály, boa, klobouky i po babičce, šílené brýle, hůl, sportovní doplněk, deštník, vějíř, exotické oblečení, atd. Pro intimní focení s partnerem slaďte si spodní prádlo. Pokud máte vlastní představu "nějak" být zachycený, rádi vyhovíme. Vyfotíme Vám hezký akt solo nebo i s partnerem. Nefotíme porno!
Ateliérní fotokalendář - rozmyslete si typ (týdenní, měsíční, víceměsíční). Ke každému měsíci si rozmyslete kostým a napište si seznam kostýmů k měsícům. Nebudete ztrácet čas v ateliéru co teď na sebe. Kalendáře jsme Vám schopni vyrobit (pozor pro vánoce nejpozději říjen). Aktuální ceník je k nahlédnutí v ateliéru.
Focení v interiéru ateliéru - na focení může přijít až skupinka 14 osob se zvířecími mazlíčky. Předpokladem je, že mazlíček je čistý a vydrží focení bez znečištění ateliéru, případně vemte sebou doprovod, který s ním během focení může jít na procházku. Z hodinového focení garantujeme minimálně 100 ks použitelných originálních záběrů.Termín focení se vždy objednává telefonicky (osobně).
Focení ateliéru na venku - zde jsme v přímé závislosti na počasí. Ideální je kombinace půl venku a půl vevnitř, kdy se focení provede i při špatném počasí. Za ateliérní ceny probíhá venkovní focení v zámecké zahradě ve Frýdku, kde je velmi precizně udržovaná zeleň. Ateliérní focení mimo Frýdek-Místek je v cenové relaci fotoreportáž. 
Termín focení se vždy objednává telefonicky (osobně).
Ceník Ateliérni  fotografie

 

Těhotenské foto

Přeneste své pocity budoucích maminek a tatínku na nás a ukažte je svému okolí. Focení těhotných probíhá v příjemném prostředí v našem fotoateliéru s ohledem na vaše pohodlí. Ateliér je klimatizovaný. K výběru máme několik foto pozadí, látek a různých foto kulis. Pokud jste milovníkem přírody, náš fotograf se s Vámi vydá vyfotit fotky i mimo fotoateliér.
Ceník Těhotenské foto

 

Fotky Miminka, děti, rodinné, zvířata

Úsměv, pláč, křik, výraz tváře vše na co nechcete zapomenout. Je mnoho okamžiku, kterým vás vaši miláčci obdaří. Rádi se staneme prostředníkem, který vše zachytí na působivé rodinné foto i samostatné fotky dětí. Nebráníme se různým maskám, maskotům, plyšákům a také originálním nápadům. Při ateliérním focení větší skupinky, je dobré celkové barevné sladění všech osob. Ateliér je klimatizovaný. Pokud dáváte přednost pro foto v přírodě, náš fotograf se s Vámi vydá fotit fotky i mimo fotoateliér. Ještě nemáte rodinné fotoalbum? Máme skladem různá fotoalba. V barvě modré nebo růžové můžete založit fotoalbum svého potomka, jako jeho první fotokroniku. Album je vyrobený jako karis blok pro přidávání a libovolné přehazování listů. Je zde možnost vložení jakékoliv velikosti fotek až do velikosti 20x30 cm. Fotky dále zpracováváme do formy kalendáře, foto na hrníček, foto na tričko, foto puzzle, foto hodiny, atd.. závisí na vašem výběru.  
Ceník Ateliérní fotoFoto křest dítěte, přijímání, biřmování

Fotografování církevních obřadů vyžaduje jisté zkušenosti v pohybu v církevních prostorách i chování při různých církevních obřadů, včetně svatebního obřadu. Nabízíme Vám pro pořízení foto záběrů i video záběrů z těchto událostí naše dlouholeté zkušenosti. Tyto foto záběry a video záběry pořizujeme v církevních prostorách bez jakéhokoliv zásahu či rušení samotného obřadu, také dle instrukcí církevního představitele. Fotky z 1. sv. přijímání i biřmování jsou cenově velmi výhodné množstevní slevou.
Ceník foto křest dítěte, přijímání, biřmování

 

Foto na tablo, Maturitní fotky, Školní fotky

Nabízíme individuální i skupinové fotografování dětí v jeslích, mateřských a základních školách. Dále focení středních škol a také fototablo.
Při focení fotek na tablo, se jedná o zachycení většího počtu osob. Z tohoto důvodu focení na tablo, je časově rozděleno po skupinkách. Základem se fotí společný motiv a dále foto tablo tvoří série fotek v množství a zpracování dle domluvy. Toto domlouvání je většinou na bedrech třídního jedince, který většinou vše domluví. Pro takovéhoto jednatele máme dárek foto na plátno vlastního výběru vel. 20x30cm. Není podmínkou focení ve fotoateliéru. Nezapomeňte na své třídní profesory a maskoty! Vstup do dospělosti je pro mladého člověka hodně zásadní. Každý z nás se od sebe liší a má jiného ducha, proto i náš přístup při focení tabla je s každým maturantem individuální a pokud sebou přivedete na focení partnera nebo partnerku, není pro nás problém věnovat čas i na tyto fotky. Pro přípravu na focení nabízíme  zázemí vedle našeho fotoateliéru, kde se můžete v klidu připravit, nalíčit nebo občerstvit zdarma kávou a čajem. Případně zde může počkat Váš stydlivý partner. Rádi Vám zajistíme profesionální líčení.
Ceník Foto na tabloProduktová, reklamní, umělecká fotografie:

Hledáte vhodnou video prezentaci nebo foto prezentaci? Zakládáte firmu nebo jste nová hudební skupina? Vaše produkty nafotíme pro potřeby katalogů, internetové  prezentace, propagačních a reklamních materiálů. Focení je možné realizovat  i u Vás ve firmě.
Ceník Produktová fotografie, reklamní fotografie, umělecká fotografieFotoreportáž:
 
Fotoreportáž je jedna z nejnáročnějších fotografických aktivit. Od vysokých nároků na fotografa, přes vybavení až po umění zachytit správně sérii podstatných okamžiků v rámci dané situace. Pro Váš rodinný fotoalbum vyfotíme, rodinné akce (křest, 1. svaté přijímání, biřmování, maturity, promoce…) tak pro foto kroniky spolků i společenské akce (plesy, dožínky, kolaudace…). Před fotografováním se seznámíme s prostředím a průběhem dění. Při akci nenarušujeme a naše fotopráce je operativní dle potřeb.  
Ceník Fotoreportáž

Zprávy

Máte na nás přání?

07.11.2023
Pokud máte přání na služby Studio Kamarád? Kontaktujte nás, třeba Vám budeme umět vyhovět. S pozdravem Studio Kamarád

Ateliér Frýdek Kulturak VP ukončen!

01.05.2019
Vážení zákazníci, provoz ateliéru Studio Kamarád na adrese Heydukova 2330 s pravidelnou otevírací dobou byl ke dni 1.5.2019 ukončen. Děkujeme…

Pro výherce poukazů

01.02.2018
Gratulujeme všem výhercům poukazu! Podmínky hledejte v ceníku pro ateliérní foto, kde je uvedená cena ponížena o Vaší slevu pro…

Potřebujete nafotit tablo? Přijďte k nám. Máme pro Vás připraveno několik témat, vstřícný přístup i příznivé ceny.

Foto a video služby Frýdek Místek